Dmitrij Koltakov završil stovku

Almaty – 15. února
Šestý finálový závod světového šampionátu ledařů přinesl triumf Danilu Ivanovovi. Do nizozemského Assenu přijede jako leader průběžné klasifikace Dmitrij Koltakov, který dnes prohrál jen s vítězem a dal do kupy již přesně sto bodů. Bratři Klatovští se umístili na začátku druhé poloviny startovního pole, přičemž se dělí o desátou příčku průběžné klasifikace. Dnešní mítink byl dramatický již před začátkem, kdy většina závodníků podepsala petici proti stavu dráhy. Závod nabral tříhodinové zpoždění a během úpravy byly také ochranné balíky položeny blíže vnitřku oválu a nakonec se končilo po dvaceti jízdách bez semifinále a finále.